Strona domowa Aktualności Auta dostawcze – jakie standardy powinny spełniać?

Auta dostawcze – jakie standardy powinny spełniać?

0
0
dostawczaki

Z wypożyczalni aut dostawczych może skorzystać każdy, kto potrzebuje pakownego auta. Wbrew pozorom niekoniecznie trzeba być przedsiębiorcą, aby skorzystać z jej usług. Również osoby, które potrzebują pojemnego pojazdu do przeprowadzki, mogą wynająć takie auto.

Wypożyczalnia aut dostawczych – jaka jest pojemność samochodów?

Zarówno dostępne do wypożyczenia auta dostawcze w Białymstoku, jak i brygadówki posiadają duże paki, które pozwalają przewozić gabarytowo duże towary.

Auta dostawcze nie tylko są skonstruowane do załadowania pakunków, ale również służą do przewożenia ludzi. Większość samochodów jest w stanie pomieścić 3 pasażerów i zapakować ładunek 407-217 cm wysokości.

Jednak wynajem brygadówek w Białymstoku oraz aut dostawczych nie musi wiązać się tylko i wyłącznie z przewożeniem produktów.

Jakie standardy muszą spełnić wypożyczalnie aut dostawczych?

Oprócz dużej, pojemnej przestrzeni w każdym z aut w wypożyczalni kluczową kwestią jest bezpieczeństwo i komfort kierowcy. Każdy z samochodów posiada poduszki powietrzne, zamek centralny czy wspomaganie kierownicy.

Dokonując wynajmu samochodów z wypożyczalni Flota Podlasie, ma się pewność, że wszystkie usterki zostaną naprawione na bieżąco, dzięki czemu każda podróż będzie przyjemna i bezpieczna.

Wypożyczalnia aut dostawczych – kiedy z niej skorzystać?

Najczęściej z wypożyczalni aut dostawczych korzysta się wtedy, gdy potrzebuje się pakowanego auta, które będzie w stanie zmieścić określony ładunek.

Samochody można wynajmować na dłuższy lub krótszy okres. Warto zastanowić się nad dłuższym wypożyczeniem ze względu na indywidualną stawkę, jaką ustala firma.

Wypożyczalnia aut dostawczych – jak wynająć auto?

Wynajęcia samochodu można dokonać za pośrednictwem strony internetowej lub rozmowy telefonicznej. Po wpłaconej kaucji, ustaleniu ilości kilometrów i wszystkich niezbędnych formalnościach samochód zostanie udostępniony do jazdy.

W ofercie Floty Podlasie dostępne są cztery brygadówki, dwa auta dostawcze i jedna laweta. Wszystkie samochody, jakie zostały udostępnione do użytku wielorazowego to sprawdzone marki, które odznaczają się niską awaryjnością i dużą pakownością.

Pokaż więcej artykułów
Pokaż więcej w Aktualności

Dodaj komentarz

Sprawdź także

Dla kogo zestawy piśmiennicze?

Warto zastanowić się nad tym kto kupuje zestawy piśmiennicze i do takich osób skierować sw…