Strona domowa Uroda Balony, jakie wybrać?

Balony, jakie wybrać?

0
0
eventowe balony

Jako właściciel firmy PRACOWNIA BALONOWA oferuję swoim klientom dekoracje wykonane z balonów na terenie Warszawy. Od kilku lat obsługuję duże firmy i małe, rodzinne przyjęcia.

Postaram się pokrótce wyjaśnić jaki rodzaj balonów przyda się na daną okazję? Życzę miłej lektury i mam nadzieję, że pomogę nieco w zaplanowaniu kolejnej balonowej dekoracji.

Na urodziny…

Najpopularniejszą ozdobą przyjęć urodzinowych od kilku lat są balony cyfry. Są to około metrowej wysokości balony z helem które pokazują ile lat ma jubilat. Najczęściej kupowane są cyfry z numerami 1,18,20,21,30,50 lub łącząc cyfry i litery napis 100 LAT. Cyfry dostępne są w kilkunastu kolorach a najpopularniejsze to złote, srebrne, różowe i złoto różowe (rose gold) Balony cyfry łączyć można także z balonami gumowymi lub kształtami np. gwiazdki lub serca. Często, jako balony urodzinowe zamawiane są bukiety z balonów lateksowych wypełnionych helem. Takie gumowe baloniki wystarczy wypuścić pod sufit i już mamy gotową dekorację.🎈🎈🎈

Na Baby Shower…

Tu zazwyczaj klienci zamawiają balony foliowe z motywem kojarzącym się z małymi dziećmi. Są to baloniki w kształcie wózka, butelki, smoczka lub bobasa. Jako, że w Polsce przyjęła się nazwa BOCIANOWE to bardzo często zamawiane są właśnie baloniki w kształcie tego ptaka z zawiniątkiem trzymanym w dziobie. Popularne także są baloniki lateksowe z nadrukiem małych stup lub napisami Baby Shower itp. Ogromną rolę gra tu także kolorystyka. Dla chłopców zazwyczaj zamawiane są balony biało błękitne a dla dziewczynek najpopularniejsze kolory to biel, róż i srebro.

Na wesele…

Oczywiście musimy w naszym rankingu umieścić czerwone i białe serca. Balony te, symbolizują miłość więc nie ma chyba lepszej okazji aby wykorzystać właśnie ten kształt w dekoracjach weselnych. Jeśli chodzi o balony kolorowe to ulega to zmianom w zależności od mody ale popularne kolory to jasny róż, srebro, złoto i oczywiście biel. Do dekoracji weselnych należą oczywiście także bramy ale tu popularność spada na korzyść girland z balonów. Często zamawiane są także balony do wypuszczenia w powietrze. |Radzimy używać materiałów biodegradowalnych i zaopatrzyć się w wymagane pozwolenia.

Bale i studniówki…

Tu często zamawiane są ogromne balonowe litery układające się w napis BAL i data lub STUDNIÓWKA i data. Popularne też są białe balony gumowe i balony w kształcie gwiazdek. Dość często wykonujemy także girlandy i bukiety z balonów gumowych służące jako tło do zdjęć.

Podałem tylko najpopularniejsze dekoracje ale oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie abyś to właśnie Ty zapoczątkowała nową modę 🙂 Rodzajów balonów jest obecnie na rynku bardzo dużo i można wybierać dowoli. Możemy zrobić dekoracje z balonów helowych lub piękne girlandy z baloników wypełnionych powietrzem. Nic nie stoi na przeszkodzie aby spełnić nawet najbardziej zwariowany pomysł. Życzymy powodzenia w tworzeniu swoich balonowych dekoracji.

Pokaż więcej artykułów
Pokaż więcej w Uroda

Dodaj komentarz

Sprawdź także

Kto powinien ukończyć szkolenia z zakresu zadań gminy?

Szkolenia z zakresu zadań gminy stanowią fundamentalny element współpracy pomiędzy mieszka…