Strona domowa Uroda Baza pod makijaż

Baza pod makijaż

0
0
makijaz

Wiele kobiet skarży się, ze nie potrafi w odpowiedni sposób wykonać makijażu. Problemem jest przede wszystkim nakładanie podkładu. Fluid ma specyficzną konsystencję.

Nie zawsze wtapia się w skórę, zostaje na jej powierzchni. Czasem tworzy nieestetyczne grudki, nierównomiernie pokrywa całą twarz. Problem nie zawsze tkwi w braku umiejętności zrobienia dobrego makijażu. Każda z nas ma przecież inna cerę i innego rodzaju niedoskonałości. Czasem mamy popękane naczynka, które chcemy ukryć pod grubszą warstwą makijażu.

Baza pod makijaż – sztuczna maska

Niektóre z nas bardziej się świeca i nawet po przypudrowaniu strefy T, na czole, nosie i brodzie skóra nieestetyczne się błyszczy. Jeśli mamy takie problemy, ukrywamy je nakładając korektor, fluid i puder. Kosmetyki często tworzą wtedy sztuczną maskę i mimo wielu starań nie wyglądamy atrakcyjnie. W rozwiązaniu tych wszystkich problemów może nam pomóc odpowiednia baza pod makijaż. Taki kosmetyk sprawi, że robienie makijażu stanie się łatwe i przyjemne. Choć po nałożeniu bazy na twarz nie widać żadnego efektu, dzięki niej nasz makijaż będzie wyglądał dużo lepiej. Fluid lepiej się rozprowada i dłużej trzyma się na twarzy. Trwałość makijażu będzie zdecydowanie dłuższa, cały czas będziemy wyglądały atrakcyjnie. Baza sprawi, ze podkład nie podkreśli suchych skórek na buzi. Dzięki niej lepiej będą się też trzymały nawet cienie do powiek. Choć te kosmetyki często tworzą nieestetyczne grudki, odpowiednia baza sprawi, że dłużej utrzymają się w nienagannym stanie. Baza pod makijaż powinna znajdować w każdej damskiej kosmetyczce.

Pokaż więcej artykułów
Pokaż więcej w Uroda

Dodaj komentarz

Sprawdź także

Kto powinien ukończyć szkolenia z zakresu zadań gminy?

Szkolenia z zakresu zadań gminy stanowią fundamentalny element współpracy pomiędzy mieszka…