Strona domowa Lifestyle Co warto wziąć ze sobą grając w Pokemon GO?

Co warto wziąć ze sobą grając w Pokemon GO?

1
0

Aplikacja Pokemon GO nadal pozostaje jedną z najbardziej popularnych – eleganta.pl. Cały czas dodawane są nowe aktualizacje, które mają zwiększyć jej atrakcyjność. W małych miejscowościach, gdzie pokemonów jest mniej jedyną możliwością szybkiego przejścia do dalszych poziomów jest wykluwanie jajek, które można zdobyć w punktach oznaczonych jako pokestopy. Co warto wziąć ze sobą, jeśli danego dnia chce się osiągnąć jak najwyższą ilość punktów?

W przypadku osób mieszkających w dużych miejscowościach teoretycznie do osiągnięcia kolejnego poziomu wystarczy jedynie smartfon z aplikacją Pokemon GO. Warto jednak pamiętać, że ta gra pobiera sporo energii, dlatego dodatkowo warto wziąć także dobrej jakości Power Tank. To powinno wystarczyć na wiele godzin rozrywki. By zdobyć rzadkiego pokemona najlepiej udać się w miejsce, gdzie pojawiają się one najczęściej. Taką informację można obecnie zdobyć między innymi na internetowych forach poświęconych grze Pokemon GO. Jeśli miejsce jest sporo oddalone, warto zainwestować również w wygodne, sportowe obuwie do biegania lub chodzenia. Obecnie trasę najlepiej jest pokonywać na piechotę, ponieważ finansowia.pl gra nie nalicza kilometrów, gdy prędkość przekracza 10 km/h. W miejscach, gdzie jest duża ilość pokestopów przydatny może być również gadżet zwany Pokemon GO Plus. To urządzenie jest przydatne w przypadku, gdy dana osoba chce grać na przykład podczas pokonywania drogi do pracy. Ułatwia ona zbieranie przedmiotów z pokestopów, nawet w przypadku, gdy prędkość przekracza 10 km/h. Za pomocą Pokemon GO Plus można również łapać pokemony, jednak w porównaniu do standardowej gry na smartfonie, opcja ta jest uszczuplona. Na złapanie pokemona ma się tylko jedną szansę i nie można korzystać przy tym z przedmiotów, które mają tę czynność znacznie ułatwić.

W przypadku osób mieszkających w małych miejscowościach zdobycie dużej ilości pokemonów nie jest łatwe. W takiej sytuacji najlepszym wyjściem jest wykluwanie jajek. Ułatwieniem dla graczy, którzy nie mają zbyt wielu pokemonów w miejscu swojego zamieszkania są płatne przedmioty ułatwiające zarówno wykluwanie jajek, jak i łapanie pokemonów. Dzięki nim można thanks.com.pl między innymi wykluwać większą ilość jajek na raz (w wersji bezpłatnej możliwe jest wykluwanie tylko jednego jajka jednocześnie, co wydłuża czas uzyskiwania pokemonów) oraz przyciąganie pokemonów do danego miejsca. Najbardziej efektywne w małych miejscowościach, oddalonych zarówno od pokestopów, jak i sal treningowych (tak zwanych gymów), jest użycie incense. W takich miejscach pozwala to na uzyskanie rzadkich pokemonów, nawet tych bardzo rzadkich. Na wsiach i małych miasteczkach również przyda się zarówno Power Tank, jak i dobre sportowe obuwie. Pokemon Go Plus może być za to przydatny mniej, jednak warto rozważyć jego zakup w przypadku, gdy droga do szkoły lub pracy obfituje w dużą liczbę pokestopów.

Pokaż więcej artykułów
Pokaż więcej w Lifestyle

Jeden komentarz

  1. e-szkrab

    28 czerwca 2018 w 14:09

    Gra jest nadal bardzo popularna, nie tylko wśród dzieciaków, ale również dorosłych. A tutaj można znaleźć kilka fajnych pomysłów jak zgromadzić jeszcze więcej tych zwierzaczków 😉

Dodaj komentarz

Sprawdź także

Kto powinien ukończyć szkolenia z zakresu zadań gminy?

Szkolenia z zakresu zadań gminy stanowią fundamentalny element współpracy pomiędzy mieszka…