Strona domowa Aktualności Dlaczego warto zamieszkać w gminie Duszniki?

Dlaczego warto zamieszkać w gminie Duszniki?

0
0

Gmina Duszniki Wielkopolskie to wieś o charakterze małomiasteczkowym, ulokowana na zachód od Poznania. Gmina to dosyć mocno się rozwija, co widać szczególnie w ostatnim czasie. Posiada atrakcyjna infrastrukturę, co ściąga nowcyh chętnych do zakupu mieszkania.. Warto zamieszkać w tym miejscu, gdy szuka się spokojniejszej lokalizacji, lecz nadal w dogodnych warunkach pod kątem organizacji życia codziennego.

Zalety gminy Duszniki

Gmina Duszniki znana jest z bardzo dużej liczby zabytków. Do najważniejszych zaliczają się: kościół Świętego Marcina, późnogotycka świątynia z XVI wieku wraz z epitafium upamiętniającym XVII – wiecznego rycerza i poetę Jerzego Pigłowskiego.

Wokół kościoła rosną pomnikowe lipy, nadające całemu miejscu sporo uroku. Duże wrażenie robi Dworek, piętrowy budynek z 1848 roku. Obecnie, po odrestaurowaniu ulokowano tam dom kultury. Obiekt otoczony jest parkiem podworskim ze szpalerem grabów. Warto też zobaczyć młyn zbożowy, a dokładniej jego pozostałości z 1912 roku.

“Domy na sprzedaż Grzebienisko” popularną frazą w internecie

Duszniki rozwijają się pod wieloma względami. Cyklicznie odbywają się tutaj wydarzenia kulturalne, przyciągające nie tylko mieszkańców, ale i gości spoza rejonu. Rozwój przyciąga jednak przede wszystkim inwestorów i deweloperów.  Między innymi dlatego oferta nieruchomości z kategorii “domy na sprzedaż Grzebienisko” stała się tak popularną frazą wpisywaną w internecie.. Gmina rozwija się dynamicznie również pod względem infrastruktury, transportu, punktów usług, udostępnianych obiektów sportowych oraz służby zdrowia. Także oferta edukacyjna jest tutaj kompletna.

Oferta nieruchomości w gminie Duszniki

W gminie Duszniki oferta nieruchomości jest bardzo bogata, zwłaszcza, że coraz częściej deweloperzy decydują się na to, aby budować domy szeregowe. Oznacza, to więcej osób, które potencjalnie interesują domy na sprzedaż. Grzebienisko to dobry przykład. Jest tu wiele szeregowców, ale oczywiście wciąż nie brakuje również domów wolnostojących. Dlaczego w dusznikach buduje się szeregowce?

Wiele osób ceni prosty fakt, że może zamieszkać w ciekawym pod względem przyrody regionie i równocześnie nadal mieć dostęp do tego, co wpływa na komfort dnia codziennego. Obserwując lokalną branżę nieruchomości zdecydowanie widać, że pojawia się coraz więcej tanich inwestycji, do których zaliczają się właśnie domy szeregowe. Aby jednak znaleźć atrakcyjną cenowo ofertę, warto już teraz zainteresować się tematem. Ceny nieruchomości w Grzebienisku i całej gminie Duszniki rosną bowiem z roku na rok. Nadal ceny nie są wygórowane, zwłaszcza gdy patrzy się na domy szeregowe.

Duszniki to gmina, którą warto brać pod uwagę pod względem nowego mieszkania

Oczywiście, każdy sam musi przemyśleć, jakie rozwiązanie będzie najkorzystniejsze właśnie dla niego. Nie mniej Gmina Duszniki ma bardzo wiele do zaproponowania mieszkańcom. To, że rozwija się dynamicznie sprawia, że wiele osób chce tu mieszkać.

Pokaż więcej artykułów
Pokaż więcej w Aktualności

Dodaj komentarz

Sprawdź także

Kto powinien ukończyć szkolenia z zakresu zadań gminy?

Szkolenia z zakresu zadań gminy stanowią fundamentalny element współpracy pomiędzy mieszka…