Strona domowa Lifestyle Gender Reveal Party – jak przygotować od A do Z

Gender Reveal Party – jak przygotować od A do Z

0
0
impreza

Coraz większa popularnością cieszy się Gender Reveal Party, czyli przyjęcie mające na celu poinformowanie najbliższych jakiej płci będzie dziecko. Często nawet sami przyszli rodzice nie znają płci i aż do przyjęcia chcą, aby ta informacja pozostała sekretem, by potem móc wspólnie celebrować ten czas. Oczywiście już sama nazwa wskazuje, że pierwsze tego typu przyjęcia organizowane były w Stanach Zjednoczonych, a obecnie także w Polsce rośnie liczb osób, którym podoba się ten pomysł. Warto więc dowiedzieć się, jak przygotować to przyjęcie od A do Z.

Zadbajcie o tę poufną informację

Najlepiej samodzielnie przygotować takie przyjęcie, dzięki temu będzie mieli kolejne wspomnienia, a ponadto jeszcze bardziej będziecie mogli celebrować tę chwilę. Owszem są firmy, które organizują Gender Reveal Party, ale gwarantujemy, że samodzielnie bądź z pomocą najbliższych sobie poradzicie, przy czym przy dwóch elementach powinniście skorzystać z usług takiej firmy. Na samym początku należy zadbać, aby poufna informacja pozostała nadal poufną. Najlepiej poprosić lekarza, aby zapisał na kartce płeć, następnie powinniście udać się do cukierni, która przygotuje wypiek, a więc tort powinien mieć krem, który ukazuje płeć, czyli niebieski oznacza chłopca, a różowy oczywiście dziewczynkę. Ale możecie też ogłosić informację poprzez przebijanie balonika i w takim przypadku kolor konfetti będzie informowało o płci. To właśnie te dwa przykłady, gdzie lepiej postawić na profesjonalistów. Gdy ten etap macie za sobą, czas przejść do kolejnego.

Dekoracje, dekoracje i jeszcze raz dekoracje

Warto wybrać miejsce, gdzie odbędzie się przyjęcie. Może być to Wasz ogród, ale w Polsce pogoda bywa kapryśna, stąd lepiej wynająć salę restauracyjną. Czas przejść do dekoracji. Tutaj sprawdzą się baloniki w kształcie smoczków czy też klasyczne, w różnych kolorach. Kolejnym elementem są girlandy z napisem dziewczynka czy chłopczyk. Warto, aby przyjęcie było monochromatyczne, a więc każdy element był dopasowany do całości, dlatego też należy postawić na zestaw talerzyków z napisem boy or girl w dwóch kolorach. Do tego jeszcze toppery z takimi samymi napisami, które możecie umieścić w wypiekach.

Czas na słodki stół

Na tego typu imprezach nie musicie serwować dużej ilości jedzenia. Zasadniczo powinno się tylko przygotować słodki stół. Warto postawić na łakocie, ciasta oraz muffinki, ale wszystkie powinny być w klimacie Gender Reveal Party. Oczywiście kluczem do sukcesu jest znalezienie dobrego sklepu cukierniczego. Ale nim podamy Wam nazwę naszym zdaniem najlepszego, to czas pomyśleć nad listą zakupów. Tutaj przydadzą się tylko, foremki do muffinek oraz patyki do lizaków. Wypieki warto zaserwować na paterach. Można nawet postawić na te piętrowe. Do tego przydadzą się jeszcze barwniki w kolorze różowym i niebieskim oraz złotym.

Praca czas start

Skoro już wiecie co kupić, to czas poznać nazwę najlepszego sklepu. Wystarczy tylko wejść na stronę elhandel.pl Każdy krem bardzo łatwo przygotować i za pomocą tylek wykonać z niego ładne wzorki. Wystarczy tylko ubić śmietanę, dodać cukier puder oraz śmietan fix. Na końcu podzielić krem na kilka części i do każdego dodacie barwnik. Gotowe. Czas więc na przepis na muffinki. Składniki dzielicie na suche i mokre. Do jednej miski wsypujecie 4 szklanki mąki, 1 szklankę cukru oraz łyżeczkę sody bądź proszku do pieczenia. W drugiej umieszczacie jajka oraz szklankę oleju i mieszacie. Mokre składniki dodajecie do suchych i mikserem miksujecie na gładką masę. Pozostaje już tylko przelać ciasto do foremek, napełniając je do połowy. Pieczemy przez 25 minut w 180 stopniach. Gdy muffinki ostygną, dekorujemy je kremami. Warto też przygotować brownie. W tym przypadku w misce umieszczacie 5 jajek, kostkę roztopionego masła z 4 roztopionymi czekoladami deserowymi, 2 pełne szklanki mąki i 1 szklankę cukru. Mieszacie, przelewacie na blaszkę i pieczecie przez 20 minut w 180 stopniach. Następnie kroicie na małe kosteczki i w każdą wbijacie topper. Mamy jeszcze szybki przepis na lizaki. W misce umieszczacie kostkę białego sera, dodajecie 20 dag mascarpone, łyżkę kwaśnej śmietany oraz 5 łyżek cukru. Formujecie kulki o średnicy około 4 cm, nabijacie na patyk i umieszczacie w lodówce. Pozostaje je tylko obtoczyć najpierw w rozpuszczonej czekoladzie, a następnie w kolorowej posypce i znowu lizaki lądują na dwie godziny w lodówce, choć wcześniej możecie umieścić je na 15 minut w zamrażalniku.

Oto nasze rady. Gwarantujemy, że wypieki są łatwe w przygotowaniu. Dlatego warto je zrobić samodzielnie.

Pokaż więcej artykułów
Pokaż więcej w Lifestyle

Dodaj komentarz

Sprawdź także

Części zamienne do autobusów – przegląd popularnych produktów

W dynamicznie rozwijającym się sektorze transportu publicznego, autobusy odgrywają kluczow…