Strona domowa Lifestyle Jak dużo wiesz o seksie?

Jak dużo wiesz o seksie?

0
0

Jesteście mistrzami w seksie, nic was nie zaskoczy i potraficie zrobić praktycznie wszystko a kamasutrę znacie na pamięć? Jesteście pewni jednak, że o seksie wiecie wszystko i nie ma przed Wami żadnych tajemnic? A założymy się? Przeczytajcie więc nasze ciekawostki o seksie i sprawdźcie, czy na pewno wiecie już wszystko?!

Kolejne testy i odkrycia na temat seksu. Wiedzieliście?

1. Jeśli choć sporadycznie faceci nie uprawiają seksu może to powodować, że ich penis nieco zmaleje.

2. John Harvey – wynalazca jakże uwielbianych przez wszystkich płatków śniadaniowych wierzył, że zboże które zawierają płatki spowoduje, że nie będziemy czuć potrzeby masturbacji.

3. Według naukowców, jeśli ktoś regularnie uprawia seks, to może porównać to doświadczenie do wysokiej wygranej na loterii.

4. Striptizerka, która przechodzi owulacje dostaje wyższe napiwki. Serio. Jej organizm uwalnia wtedy dużą dawkę feremonów, przez co są bardziej atrakcyjne dla otaczających je mężczyzn – klientów – obserwatorów.

5. Ponad 50% par twierdzi, że szybciej zobaczą ufo niż przeżyją wspólnie orgazm.

6. Ponad 50% kobiet przyznało, że podczas ćwiczeń fitness, a zwłaszcza robienia brzuszków miało orgazm.

7. W czasie ejakulacji sperma może się poruszać z prędkością prawie 50km/h.

8. Sperma zawiera cynk i wapno, a także działa przeciwzmarszczkowo – naprawdę drogie Panie, to nie tylko wymysł waszych facetów, byście się delektowały ich spuścizną…

9. W czasie jednego „numerku” spalacie nawet do 150 kalorii – chyba, że lubicie wymyślne, wymagające krzepy pozycje – wtedy nawet ponad 200.

Wiedzieliście o tym wszystkim? Może macie coś do dodania? Naukowcy z przeróżnych Uniwersytetów na całym świecie pracują nad zagadkami związanymi z seksem a nie zostały one jeszcze odkryte. Przeprowadzają ankiety, badania i różne rodzaju eksperymenty, byśmy faktycznie wiedzieli w przyszłości o seksie już dosłownie wszystko!

Pokaż więcej artykułów
Pokaż więcej w Lifestyle

Dodaj komentarz

Sprawdź także

Kto powinien ukończyć szkolenia z zakresu zadań gminy?

Szkolenia z zakresu zadań gminy stanowią fundamentalny element współpracy pomiędzy mieszka…