Strona domowa Lifestyle Jak usunąć klej z ubrania?

Jak usunąć klej z ubrania?

0
0
plama z kleju

Trudne plamy są nieuniknione w codziennym życiu, a nasza odzież nieustannie ulega różnego rodzaju zabrudzeniom. Szczególnie uciążliwe są plamy z kleju, które szybko zasychają i sprawiają, że tkaniny tracą swój blask.

Jak usunąć klej z ubrania? Nie jest to zadanie proste, ale możemy spróbować wywabić go za pomocą domowych środków lub zlecić czyszczenie specjalistycznej firmie. Wszystko zależy od rodzaju kleju, jego gęstości, składu i ilości, jaka pozostała na odzieży. Inaczej należy wywabić klej na bazie wody – inaczej celulozowy lub epoksydowy.

Trudne plamy nie takie straszne

Dzięki zaawansowanym technologiom pralnia https://pralniaebs.pl/ daje ogromne możliwości w zakresie czyszczenia odzieży i usuwania trudnych plam, w tym tych z klejów. Ubrania poddawane są złożonym procesom prania, a następnie są odświeżane i prasowane, co przywraca im pierwotny wygląd i blask.

Samodzielne wywabianie plam z kleju jest czasochłonne i może skończyć się uszkodzeniem materiału, dlatego warto powierzyć pranie fachowcom, by odzyskać ulubione ubrania. Pralnie EBS oferują szeroki wachlarz rozwiązań, od standardowego prania wodnego po pranie chemiczne i Aquasec.

Nowy wymiar pralni

Kiedy zależy nam na czasie i nie wiemy, czym wywabić trudne plamy, powierzamy pranie fachowcom. W pralniach EBS używane są profesjonalne środki czyszczenia i pielęgnacji tkanin, dzięki czemu nasze ubrania będą wyglądały olśniewająco, a sama usługa będzie szybka i – najprawdopodobniej tańsza niż w przypadku samodzielnego prania z ryzykiem uszkodzenia materiału.

Ważnym etapem usług pralni EBS jest prasowanie, które w domowych warunkach nigdy nie będzie tak precyzyjne. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych żelazek parowych odzież odzyskuje swój urok, jakby była dopiero zakupiona. Pracownicy pralni dbają o to, by każde zabrudzenie usunąć bez ingerencji w strukturę materiału, co pozwala zachować dobrą kondycję na kolejne tygodnie.

Pokaż więcej artykułów
Pokaż więcej w Lifestyle

Dodaj komentarz

Sprawdź także

Kto powinien ukończyć szkolenia z zakresu zadań gminy?

Szkolenia z zakresu zadań gminy stanowią fundamentalny element współpracy pomiędzy mieszka…