Strona domowa Lifestyle Kiepski seks?

Kiepski seks?

0
0

Nie udany seks to nie tylko brak erekcji, stres, przemęczenie, suchość pochwy… Czasami warto się zastanowić, czy naszemu partnerowi jest dobrze. Trzeba myśleć w łóżku o obu stronach… Co jeśli jesteście kiepskimi kochankami?! – ale jak to sprawdzić? Podpowiadamy!

Jeśli robisz te rzeczy to znaczy, że jesteś bardzo kiepską kochanką…

Robicie tylko to co Ty lubisz? Postaraj się trochę poeksperymentować, nie sprowadzaj seksu do przykrego obowiązku, ale baw się tym. Nie skupiaj się tylko na sobie, ale na was obu.

Jeśli mówimy o tym, żebyś zadbał o partnera – to nie po to, by Ci wmówić, że masz zapomnieć o swoich potrzebach… Nie możesz zaspokajać tylko i wyłącznie potrzeb swojego partnera. Dobra kochanka to taka, która dąży do zaspokajania swoich potrzeb – kiedy mężczyzna to zauważy – będzie wniebowzięty!

Nie skupiaj się tylko na finishu – swoim i jego.. to nie orgazm jest najważniejszy. Sama bliskość i pieszczoty bardzo umacniają związek – nawet takie, które nie kończą się miłosnym uniesieniem…

Śpieszy Ci się? to sobie odpuść seks – jakikolwiek. W seksie nie istnieje coś takiego jak pośpiech – a uwierz, partner zauważy kiedy zależy Ci na szybkim „zakończeniu sprawy”. Szybki numerek – pełen namiętności i pasji – to jednak co innego…

Nie rozmawiacie o seksie? To wielki błąd. Musicie rozmawiać, by się jak najlepiej rozumieć – jak w każdej dziedzinie życia – w seksie też!

Co robić?!

Stosuj się do wskazówek. Rozmawiaj z parterem, ciesz się seksem, niech nie jest tematem tabu. Każdy doskonale wie, że seks to nie tylko przyjemność – z seksu czerpiemy dużo więcej – czerpie nasz organizm. Nasze zdrowie psychiczne i fizyczne poprawia się, rzadziej chorujemy, jesteśmy odważniejsi, szczęśliwsi, stawiamy czoła codziennym obowiązkom i zmaganiom – nawet jeśli wcześniej wydawały się one trudne do zrealizowania. Zapamiętaj – wykuj – stosuj się!


Źródło: porno-gwalty.pl

Pokaż więcej artykułów
Pokaż więcej w Lifestyle

Dodaj komentarz

Sprawdź także

Kto powinien ukończyć szkolenia z zakresu zadań gminy?

Szkolenia z zakresu zadań gminy stanowią fundamentalny element współpracy pomiędzy mieszka…