Strona domowa Uroda Kosmetyki dla skóry nadwrażliwej

Kosmetyki dla skóry nadwrażliwej

0
0
skóra wrażliwa

Dla osób z nadwrażliwą skórą polecane są kosmetyki o specjalnym składzie, dopasowane do skóry suchej, skłonnej do alergii. Produkowane są nie tylko kremy do twarzy i rąk, ale też balsamy do całego ciała, żele pod prysznic, szampony i żele do higieny intymnej.

Ostatnio polecanym produktem w tym względzie jest biały jeleń, w tej serii można znaleźć wszystkie wyżej wymienione kosmetyki, a także mydło w kostce i płynie. Dodatkowo można kupować także proszki do prania rzeczy białych i kolorowych, płyny do prania i płukania. Warto bowiem pamiętać, że również proszek może być źródłem poważnego i dokuczliwego uczulenia.

Kosmetyki dla skóry nadwrażliwej – proszek może być źródłem poważnego i dokuczliwego uczulenia

Nie ma wprawdzie płynu do czerni z tej serii, ale proszek do kolorów też bardzo dobrze sobie radzi w praniu czarnych rzeczy. Wbrew pozorom produkty przeznaczone dla alergików nie są droższe od zwykłych, może oprócz kremów wybranych firm, które są bardziej specjalistyczne, chociaż trzeba przyznać, że czasami niewiele różnią od tych tańszych, typu biały jeleń, a płaci się bardziej za nazwę producenta. Obecnie coraz więcej osób choruje także na alergie pokarmowe, nie przyswaja laktozy lub pewnego rodzaju cukrów. Muszą więc one szukać produktów żywieniowych dla siebie przeznaczonych, zażywać specjalne leki ułatwiające przyswajanie laktozy. Nie stosowanie takich leków może prowadzić nawet do zmian skórnych, a wówczas trzeba używać kosmetyków przeznaczonych do skóry nadwrażliwej żeby w ten sposób łagodzić pojawiające się podrażnienia. Widać więc, że specjalne kosmetyki do skóry nadwrażliwej mogą mieć bardzo szerokie zastosowanie.

Pokaż więcej artykułów
 • eventowe balony

  Balony, jakie wybrać?

  Jako właściciel firmy PRACOWNIA BALONOWA oferuję swoim klientom dekoracje wykonane z balon…
 • depilacja

  Drzemka doda urody

  Ludzie wypoczęci wyglądają lepiej. Nie mają cieni pod oczami ani szarej skóry. Lepiej i ba…
 • depilacja

  Ból przy depilacji

  Wiele kobiet unika depilacji jak ognia, jest to głównie spowodowane bólem, który występuje…
Pokaż więcej w Uroda

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź także

Piłka nożna – czy warto typować wyniki meczów?

Piłka nożna jest niewątpliwie jednym z najpopularniejszych sportów w naszym kraju. Cieszy …