Strona domowa Aktualności Lekcje angielskiego z nativem – top zalety

Lekcje angielskiego z nativem – top zalety

0
0
akcent

O kursach z native’ami pisze się współcześnie dużo, a kursy prowadzone przez osoby, dla których język angielski jest językiem ojczystym, stały się szczególnie popularne. Kurs angielskiego z nativem, pod okiem doświadczonego dydaktyka, może przynieść studentom unikalne korzyści. Oto najpopularniejsze benefity nauki języka angielskiego z nativem.

Z nativem wyznaczasz sobie ambitne cele

W momencie kiedy kurs angielskiego prowadzi polski lektor, pokusa mówienia do niego w ojczystym języku jest ogromna. Kurs angielskiego z native speakerem jest wyzwaniem i motywacją, która błyskawicznie zaczyna przynosić pozytywne efekty. Utalentowany native ma umiejętności, jak wskazać Ci właściwe słowa i wyrażenia.

Nauka angielskiego z native speakerem to styczność z prawdziwym językiem angielskim

Im bardziej autentyczny jest język, z którym masz styczność, tym błyskawiczniej zrealizujesz swoje cele w nauce języka angielskiego. Zajęcia z nativem to rodzaj nauki, w której kreujesz rzeczywistą sytuację konwersacji i możesz na bieżąco naprawiać błędy.

Z native speakerem nabierasz pewności siebie

Ucząc się języka angielskiego przez kontakt z nativem (np. w czasie lekcji angielskiego online w szkole językowej TalkBack) systematycznie poprawiasz swój język. Konwersując z obcokrajowcem ćwiczysz swoje umiejętności w rzeczywistej sytuacji

Konwersacje z native speakerem to precyzyjna akcent

W dzisiejszych czasach niełatwo orzec, ile akcentów jest w angielskim, ale jest ich już ponad kilkaset. Kiedy oszałamia Cię akcent Amerykanów, warto znaleźć native speakera z Stanów Zjednoczonych. Kiedy Twoim celem jest nauka brytyjskiego akcentu, postaw na native’ów pochodzących z Wysp Brytyjskich.

Native przekazuje interesującą wiedzę

Konwersacje  o tym co lubisz robić mogą okazać się ewidentnie prostszą, dodatkowo bardziej przyjemną drogą do edukacji językowej. Dodatkowo nauka angielskiego jest znacznie łatwiejsza, gdy okazuje się, że Twój lektor jest nietuzinkowym człowiekiem, z którym masz kilka wspólnych tematów.

Pokaż więcej artykułów
Pokaż więcej w Aktualności

Dodaj komentarz

Sprawdź także

Czym charakteryzują się łożyska toczne?

Łożyska toczne są jednym z najważniejszych elementów w mechanice. Umożliwiają obroty lub p…