Strona domowa Lifestyle Lesbijska miłość

Lesbijska miłość

0
1

Panowie – przeczytajcie i zapamiętajcie. Przestańcie sobie wyobrażać, że lesbijki to tylko zbuntowanie panny, które nienawidzą facetów…

Panie – jeśli tylko zechcecie… Zobaczcie jak wygląda to „od podszewki”.

Jak wygląda seks lesbijek i czy jest naprawdę przyjemny? Obalamy mity!

Seks bez penisa drodzy Panowie jest możliwy. Nie mówcie, że Wy też nie zabawiacie się czasami ze swoimi kobietami bez typowego współżycia? No właśnie… Poza penisem lesbijki mają wszystko, co potrzebne do naprawdę dobrego seksu. Palce, języki, usta, cipki, cycki… WSZYSTKO.

„Zawsze jedna z nich to facet” – ej… serio? Lesbijki to dziewczyny, które czują pociąg seksualny tylko do kobiet – widzisz tu gdzieś jakąkolwiek informacje o facetach? No właśnie. NIE. To, że jedna z kobiet uwielbia żeglować, boksować, albo jeździć na motorach, albo co lepsze – nosić spodnie i krótką fryzurę – wcale nie znaczy, że jest „facetem w związku” …

„Lesbijki zawsze używają dildo – bez penetracji nie będą całkowicie usatysfakcjonowane seksem!” – to bardzo mylne myślenie. Nie zawsze używają dildo, albo nie używają go wcale. Część lesbijek nigdy nie spała z mężczyzną i wcale nie jest im potrzebne „poczuć jak to jest”.

„Każda lesbijka jest brzydka!” – serio? weźmy za przykład chociażby Jodie Foster… albo Ellen Page.

„Jeśli trafiła by na porządnego faceta, to na pewno nie była by już lesbijką” – to płytkie myślenie, choć z drugiej strony… może tak być, ale tylko w przypadku młodej dziewczyny, która dopiero zaczyna eksperymentować. Te zaś, które już żyją długo w związku z kobietą, albo jeśli do tej pory spotykała się tylko i wyłącznie z kobietami – to nie zaciągniesz jej do łóżka Chłopczyku – nigdy. Choćbyś na… głowie stanął.

Są tu jakieś lesbijki? Może macie coś do dodania? Może chcecie o czymś uświadomić mężczyzn, albo przekazać coś kobietom, które nadal nie są pewne swojej orientacji seksualnej?


Źródło: darmowe-pornosy.pl

Pokaż więcej artykułów
Pokaż więcej w Lifestyle

Dodaj komentarz

Sprawdź także

Kto powinien ukończyć szkolenia z zakresu zadań gminy?

Szkolenia z zakresu zadań gminy stanowią fundamentalny element współpracy pomiędzy mieszka…