Strona domowa Uroda Niezastąpiona odżywka do paznokci

Niezastąpiona odżywka do paznokci

0
0
odżywka

Nic tak nie poprawia kobiecie samopoczucia jak świadomość, ze dobrze wygląda. Za oznaki atrakcyjności uważa się skórę, włosy i paznokcie. Te ostatnie, choć niewielkie, wymagają od pań niezwykłego zaangażowania w pielęgnację. Paznokcie, podobnie jak skóra dłoni, narażone są przecież na działanie czynników zewnętrznych. Mycie naczyń i wykonywanie innych prac domowych osłabiają nasze paznokcie.

Powszechny ostatnio manikiur żelowy, a nawet częste używanie kolorów lakierów może pogorszyć ich stan. Są też narażone na złamania i rozdwajanie. Winny temu jest nasz tryb życia. Zła dieta i stres wpływają na wygląd paznokci. Kiedy wyglądają źle, ratunkiem mogą okazać się odżywki. Kiedyś stosowane tylko do włosów, obecnie powszechne są także odżywki do paznokci. Sprawiają, ze paznokcie zdrowo lśnią. Nie tylko nadają im blask, ale wnikają w ich strukturę i dzięki nim nasze paznokcie stają się mocne. Silniejsze i zdrowsze, mniej się łamią. Są też mniej podatne na rozdwajanie.

Odżywka do paznokci – cena odżywek jest niska

Obecnie w naszych drogeriach wybór tego typu kosmetyków jest ogromny. Cena odżywek jest niska. Produkt można kupić już za 10 – 15 złotych. Jakość kupionej w tej cenie odżywki może być naprawdę wysoka. Oprócz tego, że paznokcie będą zdrowsze, odżywka sprawia, że zyskują naturalny kolor i zdrowy blask. Taki kosmetyk może być też świetną bazą pod zwykły lakier. Dzięki niemu kolor utrzyma się dłużej i będzie lepiej wyglądał, a lakier nie zniszczy nam zabezpieczonej odżywką struktury paznokcia. To od naszego wyboru zależy, jak będą wyglądać nasze paznokcie. Jednak nic nie nada im połysku tak dobrze jak odpowiednio dobrana odżywka.

Pokaż więcej artykułów
Pokaż więcej w Uroda

Dodaj komentarz

Sprawdź także

Kto powinien ukończyć szkolenia z zakresu zadań gminy?

Szkolenia z zakresu zadań gminy stanowią fundamentalny element współpracy pomiędzy mieszka…