Strona domowa Moda Okulary nie tylko przeciwsłoneczne

Okulary nie tylko przeciwsłoneczne

0
0
okulary

Dbamy o swój wygląd i urodę. Chcemy się podobać i zawsze być atrakcyjne. Czasem w tej pogoni za pięknem zapominamy o naszym zdrowiu. Niewiele pań troszczy się odpowiednio o swoje oczy. Dopiero gdy bolą zastanawiamy się, czy zbyt dużo czasu spędzamy przed komputerem.

Wtedy też stosujemy kompresy z torebek herbaty i często używamy kropli do oczu. To jednak nie zawsze przynosi efekty. Powodem naszych problemów może być zbyt częste wystawianie oczu na działanie promieni słonecznych. Często zapominamy o tym, ze okulary przeciwsłoneczne mają służyć nie tylko naszej urodzie, ale również zdrowiu naszych oczu. Wiele pań nie korzysta z okularów, twierdząc, że nie wygląda w nich dobrze. To nieprawda, producenci okularów zadbali o różnorodność fasonów. Dzięki temu dla każdej twarzy znajdą się odpowiednie przeciwsłoneczne okulary.

Okulary – jak ochronią nas przed słońcem

Nie warto jednak kupować takich, których jedyną zaletą jest ładny wygląd. Ważne jest również to, jak ochronią nas przed słońcem. Nawet jeśli są przyciemniane i podczas ich noszenia nie szczypią nas oczy, niekoniecznie mamy zapewnioną odpowiednią ochronę. Tanie okulary z dyskontów nie zapewnią nam zabezpieczenia przed nadmiernym działaniem promieni słonecznych. Dlatego podczas zakupów musimy zwracać uwagę na liczbę stojącą przy znaku UV. Przecież właśnie to jak chronią nasze oczy, świadczy o ich cenie. Czasem zainwestować większe pieniądze i kupić porządne okulary, która ochronią nasz wzrok. Dzięki nim będziemy dobrze wyglądać, świetnie się czuć, a okulary będą trwałe i zapewni naszym oczom zdrowy i długi żywot bez wizyty u okulisty.

Pokaż więcej artykułów
 • Najcieplejsza kurtka czyli jaka?

  Wiosenna aura jest zmienna. Jednego dnia jest ciepło i słonecznie, kolejnego można się spo…
 • dziecko

  Jak ubierać dzieci

  Ponieważ w dzisiejszym świecie mamy tak wiele możliwości do wyboru, często nie od razu moż…
 • futra

  Futra naturalne i sztuczne

  Obecnie w niemal każdej dziedzinie życia mamy ogromny wybór, nieraz mniej lub bardziej tru…
Pokaż więcej w Moda

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź także

Czy puzzle piankowe są bezpieczne?

Puzzle stanowią rozwijającą zabawkę edukacyjną. Zarówno puzzle z nadrukiem, jak i puzzle p…