Olej kokosowy

0
0
olej kokosowy

Ludzie sobie myślą, że jak nic nie będą jeść to schudną. Nie ma bardziej mylnego pomysłu. Dzięki temu mogą sobie narobić tylko kłopotów, zniszczyć swoje zdrowie, nabawić się chorób, a nie schudnąć. Jeśli naprawdę ktoś chce schudnąć to musi jest, żeby dostarczyć organizmowi potrzebne składniki. Nasz organizm musi z czegoś czerpać energię żeby później móc ją spalać.

Nie jedząc nie dostarczamy do organizmu żadnego przydatnego, potrzebnego elementu, dlatego nie dziwmy się później, że waga nie spada a my czujemy się coraz gorzej. Czy istnieją w ogóle jakieś ogólne zalecenia dietetyczne? Nie sądzę. Nie ma jednej super uniwersalnej diety na zredukowanie wagi. Nie sądzę również, że stosowanie jakiejkolwiek diety da pożądany efekt. Efekt mogą dać ćwiczenia regularne. Jeśli chodzi o zalecenia dietetyczne to przede wszystkim spożywanie dużej ilości wody.

Olej kokosowy właściwości

Można znaleźć w Internecie, w gazetach dawkę około 2 litrów dziennie. To jest sama woda. Wydaje mi się, że ważną rolę pełnią tutaj odpowiednie posiłki. Rano- śniadanie. Jeśli rano go nie spożywamy jest to duży błąd. Śmiem stwierdzić, że śniadanie jest ważniejszym posiłkiem niż obiad. Jeśli mamy ochotę na coś słodkiego- zjedzmy to, lepiej zjeść kawałek czekolady niż gdyby miała ona chodzić za nami cały tydzień i wtedy pochłoniemy ją w całości. Tak samo jak mamy ochotę na fast fooda. Spożycie niezdrowej żywności raz na miesiąc nie sprawi, że utyjemy. Wszystko trzeba jeść, ale umiarkowanie, bowiem nasz organizm domaga się każdego potrzebnego mu składnika, białka, cukrów oraz tłuszczów.

Pokaż więcej artykułów
Pokaż więcej w Zdrowie i Dieta

Dodaj komentarz

Sprawdź także

Kto powinien ukończyć szkolenia z zakresu zadań gminy?

Szkolenia z zakresu zadań gminy stanowią fundamentalny element współpracy pomiędzy mieszka…