Strona domowa Lifestyle Płatność kartą w taksówce – na jakie udogodnienia warto jeszcze zwracać uwagę?

Płatność kartą w taksówce – na jakie udogodnienia warto jeszcze zwracać uwagę?

0
0

Rynek taksówkarski w ostatnich latach przeszedł niebywałą rewolucję, która sprawiła, iż jazda taksówkami jest tak prosta, jak jeszcze nigdy dotąd. O czym warto wspomnieć w pierwszej kolejności?

Szeroka gama sposobów płatności w nowoczesnym taxi

W całym zachodnim świecie możemy obserwować ciekawy proces coraz mocniejszego odchodzenia od płatności gotówkowych. Oczywiście nie dzieje się to równomiernie w każdym państwie, lecz jeżeli weźmiemy pod uwagę Polskę możemy bez problemu zauważyć takową tendencję. Praktycznie wszędzie jesteśmy w stanie zapłacić bezgotówkowo i oczywiście jeżeli chodzi o taxi Bydgoszcz, płatność kartą  również jest możliwa. Praktycznie każda taksówka jest wyposażona w terminal, dzięki czemu możemy bez żadnej trudności opłacić nasz przejazd nawet jeżeli nie mamy przy sobie banknotów. Nawet jeżeli chcemy dać taksówkarzowi napiwek, możemy tego dokonać za pośrednictwem karty.

Aplikacje mobilne przyszłością taxi? Nie, teraźniejszością!

Aplikacje mobilne to na rynku transportu prawdziwa rewolucja, która na rynek weszła szturmem. Z pomocą takich programów zamówienie taksówki, wskazanie jej dokładnego adresu, śledzenie naszego aktualnego położenia oraz opłacanie za pomocą aplikacji przejazdu nie jest niczym zadziwiającym. Oczywiście takie rozwiązania kojarzymy raczej z firmami, które działają na zasadzie umożliwiania nielicencjonowanym kierowcom wykonywania kursów taksówkarskich, lecz niektóre firmy trudniące się w taxi również uruchamiają swoje programy. Dzięki temu opłacanie kursów jest proste jak jeszcze nigdy dotąd!

Co jeszcze może zaoferować taxi?

Poza łatwymi płatnościami za przejazd, taxi w Bydgoszczy jest w stanie zaoferować wiele ciekawych udogodnień, dzięki którym życie staje się po prostu łatwiejsze. Bez problemu możemy na przykład zlecić taksówkarzowi dowóz pod wskazany adres konkretnych produktów czy przesyłek. Niektóre korporacje, w szczególności w czasie pandemii, udostępniają również możliwość realizowania recept czy wykonywanie zakupów na telefon.

Pokaż więcej artykułów
Pokaż więcej w Lifestyle

Dodaj komentarz

Sprawdź także

Dla kogo zestawy piśmiennicze?

Warto zastanowić się nad tym kto kupuje zestawy piśmiennicze i do takich osób skierować sw…