Strona domowa Moda Rozmiar plus size

Rozmiar plus size

0
0
plus size

Wiele kobiet zmaga się z dodatkowymi kilogramami. Często robimy co możemy, aby się ich pozbyć, ale nie zawsze nam to wychodzi. Nie jest to zadanie łatwe. Czasami trzeba się pogodzić, że te kilogramy zostaną z nami na dłużej, wtedy trzeba nauczyć się nosić takie ubrania, które podkreślą to co mamy najlepsze, a ukryją to co chcemy ukryć.

Każda kobieta ma inną figurę i będzie chciała ukryć coś innego, ale ubrania trzeba wybierać bardzo rozważnie, aby nam nie zaszkodziły, żebyśmy nie wyglądały na jeszcze grubsze niż faktycznie jesteśmy, a dodanie kilogramów przez ubrania może się zdarzyć nawet przy rozmiarze XS. Najważniejsze jest to, aby dobrze czuć się w swoich ubraniach. Im lepiej się w danym stroju czujemy, tym lepiej tak naprawdę będziemy wyglądać, bo doda nam to pewności siebie. Do ukrycia zbędnych fałdek zdecydowanie przyda się odpowiednia bielizna.

Moda XXL

Przede wszystkim bielizna nie może się odznaczać i powinna podkreślać nasz piękny i krągły biust, a to jest zdecydowanie duży atut pań, które noszą większy rozmiar. Dobrze jest też korzystać z dużych efektownych dodatków, które odciągną uwagę innych osób od naszej figury, poza tym dodadzą one pazura naszej kreacji. Największym grzechem jest kupowanie ubrań, w które ledwo co jesteśmy się w stanie dopiąć. Po pierwsze nie ma sensu kupować ubrań na te czasy, w których w końcu schudniemy. Po drugie za ciasne ubrania tylko uwydatnią to co powinny zatuszować. A przecież nie o to nam chodzi. Nie chcemy, aby z nad spodni wylewały się nasze fałdki. Musimy szukać takich ubrań i fasonów, które będą podkreślały to co w sobie lubimy najbardziej.

Pokaż więcej artykułów
Pokaż więcej w Moda

Dodaj komentarz

Sprawdź także

Kto powinien ukończyć szkolenia z zakresu zadań gminy?

Szkolenia z zakresu zadań gminy stanowią fundamentalny element współpracy pomiędzy mieszka…