Strona domowa Lifestyle Sharp FP-J60EUW – oczyszczacz powietrza bez funkcji nawilżania

Sharp FP-J60EUW – oczyszczacz powietrza bez funkcji nawilżania

0
0
oczyszczacz

Jesień to okres, który kojarzy nam się ze spadającymi liśćmi, końcem lata, czy wakacji, coraz chłodniejszymi i krótszymi dniami. Niestety wraz z przyjściem jesieni, nadchodzi również sezon smogowy. Szacuje się, że trwa już od października, aż do maja. W tym okresie spada nasza odporność, znacznie częściej narzekamy na problemy ze snem, czy ogólne samopoczucie, pośrednio przyczynia się do tego również zanieczyszczone powietrze.

Skutecznym orężem do walki z zanieczyszczeniami powietrza jest oczyszczacz powietrza sharp, za którego sprawą usuniemy z powietrza nie tylko frakcje pyłów pochodzących ze smogu, ale również wirusy i bakterie przenoszone drogą powietrzną.

Oczyszczacz powietrza sharp- najważniejsze zalety

Oczyszczacz powietrza powinien przede wszystkim skutecznie filtrować powietrze, oczyszczając je z tego co szkodzi naszemu organizmowi. Kupując swój pierwszy model warto zwrócić uwagę na złożoność procesów filtracji, wydajność, powierzchnię oczyszczania, czy głośność pracy, warto również postawić na markę cieszącą się pozytywnymi opiniami i popularnością wśród klientów. Oczyszczacz powietrza sharp to wybór wielu klientów, głównie ze względu właśnie na skuteczność i jakość oczyszczania. Dużą rolę odgrywa tutaj również możliwość wyboru odpowiedniego modelu, do konkretnego pomieszczenia, naszych oczekiwań i potrzeb oraz oczywiście możliwości finansowych. Oczyszczacz powietrza sharp zasługuje na miano lidera w branży.

Jaki model bez funkcji nawilżania wybrać?

Oczyszczaczem cieszącym się dużym zainteresowaniem i dobrymi opiniami klientów jest Oczyszczacz SHARP FP-J60EUW, który zachwyca wyglądem. Oczyszczacz SHARP FP-J60EUW to urządzenie przeznaczone do powierzchni nie przekraczającej 48 m2, jego wydajność oczyszczania wynosi 396 m3/h . Oczyszczacz został wyposażony w filtr wstępny, węglowy, HEPA oraz jonizator w technologii Plasmacluster, który sprawia, że z powietrza usunięte zostaną także wirusy i bakterie oraz pleśń i grzyby. W oczyszczaczu SHARP FP-J60EUW z łatwością manualnie ustawimy jeden z trzech trybów prędkości wentylatora, natomiast jeśli nie mamy zamiaru samodzielnie wybierać ustawień, możemy liczyć na oczyszczacz powietrza sharp, który w trybie auto, samodzielnie dobierze obroty wentylatora do panujących warunków. Oczyszczacz SHARP FP-J60EUW posiada dodatkowe funkcje takie jak:

  • jonizacja punktowa- Plasmacluster Ion Spot

  • timer

  • blokada rodzicielska

Umieszczony we wnętrzu oczyszczacza generator jonów, nie dość, że skutecznie walczy z patogenami zawartymi w powietrzu, to również unieszkodliwiania pleśń, dzięki czemu nadaje się doskonale do miejsc z podwyższoną wilgotnością. Zastanawiasz się, czy oczyszczacz sharp może pracować także w nocy, nie budząc przy tym domowników? Oczyszczacz SHARP FP-J60EUW ogólnie pracuje bardzo cicho, a dzięki możliwości ustawienia trybu nocnego jeszcze ciszej niż zwykle, dlatego będzie dobrym wyborem do sypialni, czy pokoju niemowlaka.

Oczyszczacze powietrza sharp kupisz w dobrych sklepach z oczyszczaczami powietrza. Za model SHARP FP-J60EUW, na goodair.pl zapłacisz 2999 zł.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

Pokaż więcej artykułów
Pokaż więcej w Lifestyle

Dodaj komentarz

Sprawdź także

Dla kogo zestawy piśmiennicze?

Warto zastanowić się nad tym kto kupuje zestawy piśmiennicze i do takich osób skierować sw…